تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و شرکت تیرچه صنعتی رستمی در زمینه‌های پژوهشی، آموزشی، فناوری و توسعه حوزه ارتباط با صنعت منعقد شد. 1400/04/05


 به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سقز، تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و شرکت تیرچه صنعتی رستمی در مراسمی با حضور مسئولان در زمینه‌های پژوهشی، آموزشی، فناوری و توسعه حوزه ارتباط با صنعت منعقد شد.
 
 
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه اظهار کرد: در راستای توسعه ارتباط بخش صنعت، جامعه و دانشگاه، این واحد دانشگاهی آمادگی انعقاد تفاهم‌نامه با ادارات و شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی شهرستان و استان کردستان در بخش‌های دولتی و خصوصی را دارد.

 
 
 
دکترمحمد وارعی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌های علمی و کارگاهی و آزمایشگاهی که در این واحد دانشگاهی وجود دارد و همخوانی صنعت ساخت تیرچه و رشته عمران؛ انتظار می‌رود در زمینه اجرای طرح‌های برون‌دانشگاهی، پذیرش دانشجویان رشته عمران به‌صورت کارآموز، مشارکت در برگزاری همایش‌ها و سمینارهای علمی و تخصصی، برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت، دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت تیرچه صنعتی رستمی تعامل داشته باشند.


 
 
 
وی عنوان کرد: دانشجویان در این واحد دانشگاهی در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند. با بهره‌گیری از قابلیت‌های اعضای هیئت‌ علمی و دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی می‌توان در راستای توسعه این صنعت در استان و شهرستان گام‌های مفیدی برداشت.


 
 
 
مهندس عثمان رستمی مدیرعامل شرکت تیرچه صنعتی رستمی با قدردانی از حمایت و مساعدت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در راستای بهینه شدن صنعت و اشاعه فرهنگ حمایت از صنایع، گفت: مجموعه این شرکت تمایل فراوانی برای همکاری با دانشگاه با هدف ترکیب دانش و تخصص در صنعت تیرچه دارد.

طبقه بندی خبری:
عمومی