دیدار ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با ریاست جدید اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان سقز 1396/08/17


دیدار ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با رییس جدید اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان سقز
ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به منظور تبریک انتصاب آقای بهزاد رشیدی به عنوان رییس اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان سقز به دیدار ایشان رفتند. در این دیدار آقای دکتر کیوان شافعی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز حضور آقای بهزاد رشیدی را منشاء تحولات بنیادی در امور راهداری و حمل و نقل در شهرستان سقز دانسته و از خداوند منان برای وی توفیق روزافزون را خواستار شد.
دکتر کیوان شافعی در ادامه ابراز داشتند؛ همکاری دانشگاه و اداره راهداری و حمل ونقل  با حضور ایشان استحکام بیشتری خواهد یافت و زمینه توسعه تعاملات فی مابین و همکاری دوجانبه فراهم خواهد شد.
سپس آقای بهزاد رشیدی ریاست جدید اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان سقز ضمن استقبال از همکاری این اداره با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و با اشاره به این نکته که اداره راهداری و حمل و نقل حاضر به همکاری در تمام زمینه های لازم با واحد سقز می باشد، ابراز امیدواری کرد: بتوانند با همکاری اساتید مجرب دانشگاه در پیشبرد اهداف مورد نظر طرفین، شرایط توسعه شهرستان را فراهم نمایند.  
 
 
طبقه بندی خبری:
عمومی