بازدید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت همراه وی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، 1399/07/05


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، دکتر جهانشیر امینی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در جلسه هم‌اندیشی با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی که حول محور نقش استادان دانشگاه در تبیین آثار دفاع مقدس برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: با همکاری و مساعدت استادان، مشکلات پیش‌رو برطرف خواهد شد و استقامت رزمندگان باید سرلوحه مقاومت استادان باشد.
دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان با تأکید بر اینکه رزمندگان در هشت سال جنگ با نیروی متخاصم، عزت کشور را حفظ کردند، ادامه داد: استادان ما رزمندگان جبهه علم و دانش هستند و در شرایط کنونی مبارزه علمی براساس تعهد و تخصص می‌تواند مانند قبل عزت کشور را حفظ کند.
  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان هم بیان کرد: کردستان و به‌ویژه شهرستان سقز مهد شهدای بزرگی است که با خون خود این خطه از میهن را رنگین کرده‌اند.
حجت‌الاسلام مجید طاهری خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را در حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و سایر مناسبت‌های نظام ستود و ابراز امیدواری کرد این رویه همچنان ادامه داشته باشد و مانند قبل این دانشگاه یکی از شاخص‌ترین دانشگاه‌های استان و کشور در این حوزه باشد.
  

به گزارش آنا، حجت‌الاسلام محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و جهانشیر امینی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از واحد سقز بازدید کردند و نشستی با اعضای هیئت رئیسه و استادان این دانشگاه برگزار شد.

طبقه بندی خبری:
عمومی