دکتر محمد وارعی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز درخواست؛ اختصاص رشته‌های حسابداری، معماری، مکانیک و برق در مقطع کارشناسی ارشد و رشته های پیراپزشکی به این واحد را به نماینده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه داد. 1399/07/05


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز خواهان اختصاص رشته‌های حسابداری، معماری، مکانیک و برق به این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و تأمین نقدینگی و جذب سرمایه‌گذار برای اجرایی‌شدن طرح‌های زودبازده مرکز رشد شد.
  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، محمد وارعی در بازدید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت همراه وی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، گزارش جامعی از بدو راه‌اندازی این واحد تاکنون ارائه و اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این دانشگاه انجام امور فرهنگی و تبیین موازین اسلامی است.
وی با اشاره به امکانات فرهنگی و رفاهی واحد سقز، گزارشی از فعالیت ۶ ماه نخست سال در حوزه فرهنگی ارائه و بیان کرد: واحد سقز دارای نیروهای جوان، متخصص و متعهد است و نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد و انتظار بر این است که سازمان مرکزی با حمایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بتواند این دانشگاه را در رسیدن به اهداف بلند که عمل براساس اسناد بالادستی نظام است، یاری کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با تأکید بر کاهش محسوس دانشجو در تمام سطوح و مقاطع، لازمه ادامه حیات دانشگاه را راه‌اندازی و تخصیص رشته‌های تحصیلی پیراپزشکی و تحصیلات تکمیلی دانست.
وارعی با توجه به شرایط هیئت علمی، آزمایشگاهی و کارگاهی و ظرفیت‌‌های موجود شهرستان، خواهان اختصاص رشته‌های حسابداری، معماری، مکانیک و برق به این واحد دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و تأمین نقدینگی و جذب سرمایه‌گذار برای اجرایی‌شدن طرح‌های زودبازده مرکز رشد این دانشگاه شد.
به گزارش آنا، حجت‌الاسلام محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و جهانشیر امینی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از واحد سقز بازدید و در نشست اعضای هیئت رئیسه و استادان این واحد دانشگاهی شرکت کردند.

طبقه بندی خبری:
عمومی