دانشگاه آزاد اسلامی سقز حائز رتبه برتر شورای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان شد و مورد تقدیر مسئولان قرار گرفت. 1398/06/14


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، بهمن مرادنیا استاندار و محمودالله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با صدور حکمی از محمد وارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سقز به دلیل کسب رتبه برتر شورای امر به معروف و نهی از منکر این دانشگاه در ارزیابی ستاد مذکور در سال ۱۳۹۸ تقدیر کردند.
 
 
در این پیام آمده است: قیام امام حسین(ع) به فرموده خویش نه از روی خودخواهی و خوش‌گذرانی و نه برای فساد و ستمگری، بلکه برای اصلاح در امت رسول‌الله(ص) و اقامه امر به معروف و نهی از منکر بود.
 
در این پیام اضافه شده است: بی‌شک اصلاح، حرکت انبیا و در رأس آنان پیامبر اسلام(ص) است. با توجه به نتایج ارزیابی بازرسان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در سال ۱۳۹۸، شورای امر به معروف و نهی از منکر آن دانشگاه حائز رتبه برتر شده است.
 
در این پیام تصریح شده است: بر خود لازم می‌دانیم به پاس تلاش‌های فرهنگی جنابعالی و اعضای محترم شورا، مراتب تقدیر و سپاس خود را با اهدای این لوح تقدیم کنیم. از خداوند متعال آرزوی توفیق جنابعالی و همکاران گرامیتان را در راستای خدمت هرچه بیشتر به نظام جمهوری اسلامی زیر سایه پربرکت مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مسئلت می‌کنیم.

طبقه بندی خبری:
عمومی