اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز دیداری داشتند. 1398/01/21


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رویکرد استکبارستیزی و حمایت از مستضعفین، مأمن و فریادرس آحاد امت اسلامی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، ظهر امروز اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان سقز دیدار کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با محکوم کردن سخنان سخیف و بی‌اساس رئیس جمهور آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: یاوه‌گویی و اتهامات ترامپ نشان از استیصال و ضعف بنیادی رژیم تروریستی آمریکا در مقابل قدرت مثال‌زدنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد.
 
کیوان شافعی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رویکرد استکبارستیزی و حمایت از مستضعفین، مأمن و فریادرس آحاد امت اسلامی است و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نشان از درماندگی و عاجز بودن آنان در برابر نیروهای ارزشی سپاه پاسداران و تفکر انقلابی و انقلاب اسلامی ایران است.
وی عنوان کرد: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها محدود به حوزه نظامی و تأمین امنیت نبوده؛ بلکه این نیروی مقدس در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی نیز منشأ خدمات بسیاری بوده و با فرهنگ‌سازی و تقویت فرهنگ اسلامی از معضلات و آسیب‌های بسیاری جلوگیری کرده است.
در ادامه این دیدار جمشید رضایی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز نیز با قدردانی از اعضای هیئت‌رییسه دانشگاه آزاد اسلامی سقز مطرح کرد: اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ملت شریف و فهیم ایران، برگ دیگری از سیاست‌های خصمانه آن رژیم در برابر ملتی مبارز و آزاده است و بدون تردید سخنان گستاخانه و غیرمسؤولانه رئیس جمهور آمریکا نزد مردم ایران، گواه روشنی از درماندگی دولتی است که جنایت‌ها و دخالت‌های نظامی و سیاسی آن در عرصه جهانی امری مشهود و انکارناپذیر است.
وی یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به یکی از پرقدرت‌ترین نیروهای نظامی و دفاعی در سطح منطقه و جهان تبدیل شده است.
 
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز  متذکر شد: سپاه پاسداران اقدامات بسیار ارزنده‌ای داشته و خدمات زیادی را به مردم ارائه کرده است و این اقدام آمریکای جنایتکار نه‌ تنها از ارزش‌های سپاه نمی‌کاهد؛ بلکه عشق و اراده ملت ایران اسلامی را به این نهاد انقلابی افزون‌تر خواهد کرد.
طبقه بندی خبری:
عمومی