بازدید معاونین دانشگاه آزاد اسلامی سقز از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز 1396/05/02


بازدید معاونین دانشگاه آزاد اسلامی سقز از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز
در هفته مهارت و بزرگداشت ترویج آموزش های فنی و حرفه و کارآفرینی، معاونین آموزشی و پژوهشی، اداری و مدیران گروههای برق و مکانیک خودرو دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری واحد سقز و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سقز و با توجه به برنامه های هفته بزرگداشت آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی، معاونین این واحد از مرکز آموزشی فنی و حرفه ای سقز بازدید نمودند .
در این بازدید دکتر وفا مرسلی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان سقز با اشاره به اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری بین این دو نهاد و تعامل بیش از پیش در راستای استفاده دانشجویان و دانش آموزان از کارگاه های دانشگاه و فنی وحرفه ای، اذعان داشتند:مراکز آموزش فنی و حرفه ای نماد خدمت رسانی و عام المنفعه بودن به مردم در تمامی سطوح آموزش در این نظام خدمت گذار است.
سپس آقای مهندس احمدزاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز، بر افزایش تعاملات دوسویه در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی و نیز توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تاکید نموده و اعلام نمودند این مرکز در پذیرش دانشجویان برای گذراندن واحد کارآموزی هرنوع همکاری بی دریغی را اعمال خواهد نمود.
 
طبقه بندی خبری:
عمومی