دیدار با خانواده شاهد و جانباز و تجدید میثاق با آرمان های شهداء هشت سال دفاع مقدس 1397/04/24


به مناسبت برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان به میزبانی واحد سقز، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان، آقای دکتر امیری اندی دبیر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان و هیات همراه، آقای دکتر کیوان شافعی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و جمعی از مسئولان و اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت  اساتید و نخبگان با خانواده های شهید محمد رسولی و جانباز عبدالله دست بوس دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی با اشاره به مقام والای شهیدان گفت: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی شود  و شهدا با ایثارگری و جانفشانی خود راه حقیقت و کمال را به ما نشان دادند و ما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم و راه و رسم شهدا را در جامعه ترویج دهیم.
 
ایشان در ادامه افزودند: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی همه ماست.
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی در دیدار با جانباز گرانقدر آقای عبدالله دست بوس با تجلیل از مقام شامخ یادگاران دفاع مقدس، اظهار کرد: جانبازان سرمایه های عظیم جامعه  والگویی برای چگونه زیستن و چگونه اداره کردن امور هستند و برای ما افتخار بالایی است که در جمع این بزرگ مردان حاضر شویم.
سپس آقای دکتر کیوان شافعی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، با بیان این که در جامعه امروز دشمنان در سایه جنگ نرم برای از بین بردن ارزش های دینی و اخلاقی تلاش می کنند، ابراز داشتند: شهیدان رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره  از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران می مانند.
 
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا است، بیان داشتند: هدف دشمن تبدیل ارزش ها به ضد ارزش است که همه ما در عرصه های گوناگون موظف هستیم با دسیسه های فرهنگی دشمن مقابله و زمینه آگاه سازی جوانان را فراهم کنیم و به‌ واسطه فرهنگ ایثار و شهادت توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان را خنثی نماییم.
 

طبقه بندی خبری:
عمومی